tel. 504 005 704
Aktualności
Wyniki SOLDI CUP 2015/2016 TENIS 10 2016-03-14

Klasyfikacja Generalna IV Zimowego Cyklu SOLDI CUP 2015/2016 Tenis10 we wszystkich trzech kategoriach jest już kompletna.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową punktacją.

12 Turniej TENIS 10 w sezonie halowym rozegrany! 2016-03-13

W niedzielę 13 marca zakończyliśmy pod balonem Zimowy Cykl Turniejów SOLDI CUP 2015/2016 w kategorii pomarańczowej.

Zwycięstwo odniósł Jan Wygona, zawodnik klubu KS Grzegórzecki Kraków, zajmując pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Cyklu z kompletem czterech zwycięstw. Drugie miejsce zajął Jakub Tryjański (KKT Na Błoniach Kraków), a trzecie Jakub Paluch (UKT Winner Kraków) wygrywając z Erykiem Łabędziem (Nowy Sącz).

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajął nieobecny na dzisiejszym turnieju Wiktor Jeż z Nowego Sącza. Na trzecim miejscu uplasował się Eryk Łabędź również z Nowego Sącza.

Najlepszy zawodnik naszego klubu Mateusz Mitoń zakończył Cykl na 5 pozycji!

Nagrodą główną dla zwycięzcy był bon o wartości 500 zł na sprzęt tenisowy w sklepie forehand.pl.

Dziękujemy partnerom i sponsorom cyklu: Forehand.pl; Restauracja Nr 7, Centrum Wspinaczkowe Forteca Kraków, Piekarnia Iwona Niepołomice, Pizzeria Tomson Niepołomice oraz Szkoła Tenisa SOLDI.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

SOLDI CUP 2015/2016 kategoria zielona chłopców ZAKOŃCZONY! 2016-03-08

W niedzielę, 6 marca odbył się IV (ostatni) turniej IV Zimowego Cyklu Turniejów w kategorii zielonej chłopców.

Zarówno dzisiaj jak i w całym Cyklu triumfował Marcel Syczuk (Busko Zdrój) zdobywając łącznie 120 punktów w klasyfikacji generalnej. Drugie miejsce zajął Jan Wygona (KS Grzegórzecki Kraków) uzyskując tylko 4 punkty mniej. Maksym Khlyvniuk (KTT na Błoniach) pokonując Bartosza Dumańskiego (KS Okocimski Brzesko) uplasował się na trzecim miejscu w turnieju jak i całym Cyklu SOLDI CUP (108 punktów).

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów tenisowych!

SOLDI CUP 2015/2016 kategoria zielona dziewczynek ROZSTRZYGNIĘTY! 2016-03-08

5 marca w sobotę rozegraliśmy IV (ostatni) turniej IV Zimowego Cyklu Turniejów w kategorii zielonej dziewczynek.

Trzeci raz w tym sezonie wygrała Emilia Nizio pokonując w finale Julię Boryczko. Trzecie miejsce zajęła Hania Szczotka wygrywając z Magdaleną Baniak.

W klasyfikacji generalnej bezkonkurencyjna była Emilia Nizio zdobywając łącznie 182 punkty. Drugie miejsce wywalczyła Hanna Szczotka (166 punktów). Brązowy medal należał do Emilii Baranowskiej.

Nagrodą główną dla zwyciężczyni był bon o wartości 500 zł na sprzęt tenisowy w sklepie forehand.pl.

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów tenisowych!

SOLDI CUP 2015/2016 kategoria pomarańczowa 2016-02-15

14 lutego na naszych kortach odbył się trzeci turniej Zimowego Cyklu SOLDI Cup Tenis 10 w kategorii pomarańczowej dla chłopców i dziewczynek.