tel. 504 005 704
Aktualności
Pierwsze i dwa trzecie miejsca Naszych Zawodników. 2016-12-12

W weekend  (10 i 11 grudnia) rozegraliśmy dwa turnieje TENIS10.
W sobotę w kategorii niebieskiej do lat 7 bezkonkurencyjny był 5,5-letni Mikołaj Solarz, drugi był Szymon Bednarz (Tenis24 Kraków), a brązowy medal wywalczył 6-letni zawodnik naszego klubu Jakub Mitoń.

W niedzielę w kategorii zielonej do lat 10 najlepszy był Oskar Zając (Szkoła Tenisa - Grzegorz Jeż, Nowy Sącz), srebro należało do Marcina Poręby także z Nowego Sącza, a trzecie miejsce zajął nasz zawodnik Mateusz Mitoń.
Cieszy nas również bardzo dobry występ Patryka Kowala (Sport Klub Kryspinów i Szkoła Tenisa SOLDI), którego kilka punktów dzieliło od wyjścia z grupy.

Gratulujemy naszym ZAWODNIKOM bardzo dobrych występów!

Mikołajki pod balonem. 2016-12-09

W sobotę (3 grudnia) i niedzielę(4 grudnia)  zorganizowaliśmy Turnieje Mikołajkowe dla dzieci i młodzieży z naszej sekcji aż w 5 kategoriach.

Pierwsze spotkanie ze Świętym Mikołajem miały przedszkolaki i początkujący gracze, którzy uczestniczyli w grach i zabawach tenisowych.

Później na kort weszli mali tenisiści, którzy gąbkową piłką rozegrali swój Turniej w kategorii niebieskiej. Turniej wygrał Mikołaj Solarz, II miejsce zajął Piotr Chyra, a trzebi był Jakub Mitoń. Tuż za podium stanął Wiktor Kachniarz.

W niedzielny poranek na korcie stawili się "czerwoni" tenisiści, grający na mini korcie piłką czerwoną. I miejsce zdobyła Pola Miernowska wygrywając w finale z Wiktorem Jaworskim. Trzecia była Zosia Wójcik, pokonując Karolinę Wardę w decydującym meczu.

Następnie na kort weszli bardziej zaawansowani tenisiści, którzy rywalizowali na pełnym korcie piłką zieloną. Zwyciężył najmłodszy z tej grupy tenisista- ośmioletni Patryk Kowal. Drugi był Jaś Cieślak, a trzecie miejsce zajął Wiktor Nowak po wygranej z Konradem Klima.

Ostatni turniej tenisa ziemnego to rywalizacja młodzieży grającej rekreacyjnie, która stała na bardzo wysokim poziomie. Bezkonkurencyjna była Katarzyna Nowak, za nią uplasował się Kacper Szewczak. Sebastian Flis wygrywając z Karolem Miernowskim zajął III miejsce.

Wszyscy uczestnicy mikołajkowych rozgrywek opuścili balon z czekoladowym pucharem i dyplomem w ręce.

Gratulujemy zawodnikom!!!

Ukłony dla Świętego Mikołaja.
I podziękowania dla trenerów za organizację.

Tenisowy weekend pod balonem. Sukcesy naszych! 2016-11-28

W sobotę (26.11) rozegraliśmy Turniej Tenis 10 w kategorii niebieskiej do lat 7. Na starcie pojawiło się 8 młodziutkich zawodniczek i zawodników. Turniej wygrał PIOTR CHYRA trenujący w naszej sekcji. II miejsce zajął Mikołaj Solarz, a trzeci nasz zawodnik Jakub Mitoń zakończył turniej na VI miejscu.

Dzisiaj (27.11) do walki stanęło 15 zawodników z Małopolski i Podkarpacia, którzy rywalizowali w kategorii zielonej do lat 10. II miejsce zajął MATEUSZ MITOŃ, który wygrał 4 mecze, a w finale po zaciętej walce, w tiebreaku musiał uznać wyższość Jana Wygony z KS Grzegórzecki Kraków.

WIELKIE BRAWA dla naszych Zawodników!

Turnieje TENIS 10 w Niepołomicach 2016-11-05

W tym sezonie halowym organizujemy 10 turniejów TENIS 10 w kategoriach: niebieskiej, czerwonej i zielonej. Dokładny harmonogram znajduje się w zakładce pozostałe turnieje.

NOWY SEZON NA NOWEJ TRAWCE! 2016-09-06

W sierpniu Szkoła Tenisa SOLDI przeprowadziła generalny remont kortów tenisowych zintegrowanych z boiskiem piłkarskim.
Prace objęły modernizację podbudowy kortów, wymianę nawierzchni na nową sztuczną trawę z certyfikatami ITF (International Tennis Federation) oraz podniesienie i odnowienie ogrodzenia.

Na tenisistów czekają trzy pełnowymiarowe korty.

Piłkarzom oferujemy boisko do pięcioosobowej piłki nożnej z pięciometrowymi bramkami.
W sezonie jesienno- zimowym obiekt przykrywamy halą pneumatyczną. Wszystkim klientom zapewniamy szatnie z pełnym zapleczem sanitarnym oraz parking.