tel. 504 005 704

Trenerzy

Michał Solarz

soldi

Trener II klasy z 14-letnim stażem zawodniczym. W latach 2005 - 2008 ściśle współpracował z Małopolskim Związkiem Tenisowym prowadząc Kadrę Małopolski Młodzików i Juniorów. Absolwent AWF Kraków; aktualnie prowadzi młodych dobrze zapowiadających się zawodników. Zajmuje się również szkoleniem dzieci, młodzieży i osób grających amatorsko, wciąż podnosi kwalifikacje, regularnie bierze udział w sympozjach trenerów,

Magdalena Solarz

soldi

Licencjonowana instruktorka tenisa ziemnego, była zawodniczka. Absolwentka AWF Kraków, pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami grającymi amatorsko. Prowadzi zajęcia micro tenisa dla 3- latków. Uczestniczy w konferencjach oraz szkoleniach.

Jakub Migas

soldi

Licencjonowany instruktor tenisa ziemnego z kilkuletnim stażem. Były zawodnik Krakowskiego Kolejowego Klubu Sportowego "Olsza". Wielokrotny uczestnik ogólnopolskich (OTK) i wojewódzkich turniejów klasyfikacyjnych z sukcesami w młodszych kategoriach wiekowych. Student Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Prowadzi zajęcia na różnych poziomach zaawansowania dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Krzysztof Migas

soldi

Licencjonowany instruktor tenisa ziemnego oraz opiekun - wychowawca w placówkach wypoczynku. Swoją przygodę z tenisem rozpoczął w Krakowskim Kolejowym Klubie Sportowym "Olsza". Student AWF Kraków. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i amatorami.

Krzysztof Garecki

soldi

Licencjonowany instruktor tenisa ziemnego. Były zawodnik KS Dąbie Kraków. Student Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Wychowawca oraz trener na obozach letnich oraz zimowych.

 

 

Daniel Sawczak

soldi

 

Henryk Solarz

soldi

Doświadczony kierownik placówki wypoczynku, organizator obozów tenisowych i wczasów rodzinnych, nauczyciel mianowany z wieloletnim stażem zawodowym, pasjonat tenisa, aktywny sportowiec.


Partnerzygo_up